O Cuski - Zabawki przytulanki CUSKI
84
page-template-default,page,page-id-84,theme-bridge,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-4,qode-theme-ver-10.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Z Cuski® mama jest zawsze blisko

 

Przytulanka Cuski® to pomysł dwóch mam, które pragnęły zapewnić dzieciom spokojny sen, dając im poczucie bliskości z najważniejszą osobą – mamą. Unikalna koncepcja przytulanki Cuski® sprawia, że dziecko poprzez nią czuje obecność rodzica. Wystarczy, że mama przyłoży Cuski® do swojego ciała i prześpi z nią kilka nocy, aby wyjątkowo delikatny higroskopijny materiał nosił jej zapach. To on da maluszkowi poczucie, że mama jest zawsze blisko niego. Wykonana z najwyższej jakości tkanin, mięciutka i bez nadruków, przytulanka Cuski® gwarantuje komfort nawet dla niezwykle wrażliwej skóry noworodka. Jej prosty krój stymuluje i pobudza wyobraźnię dziecka.

Owalny kształt zaś jest pierwszym, do którego przyzwyczaja się niemowlę, dlatego głowa Cuski® jest idealna dla małych paluszków uczących się odkrywać i chwytać. Nawet pranie w pralce nie powoduje utraty jej właściwości. Jest odpowiednia dla noworodków, nawet dla wcześniaków. Jednak Cuski® kochają również starsze dzieci, bo może być doskonałą alternatywą dla smoczków, kocyków i innych pocieszaczy. Badania w Wielkiej Brytanii potwierdziły, że niemowlęta, które od pierwszych dni mają przy sobie przytulankę Cuski®, są radośniejsze i spokojniejsze.

Cuski® dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych różnią się materiałem z jakiego są wykonane: Cuski® original – miękka bawełna, Cuskiboo® i Cuski® miniboo – włókno bambusa uprawiane organicznie, Mussi Cuski® – muślin bambusowy.

Jesteście blisko siebie

Podaruj swojemu skarbowi Cuski®, a z pewnością stanie się jego prawdziwym przyjacielem, który będzie pomagał mu się wyciszać i zasypiać. Dzięki Cuski® maluch czuje się bezpiecznie i wie, że mama jest zawsze blisko. Od tego czasu twoje dziecko będzie spać w łóżeczku, a ty odpoczniesz.

Bezpieczeństwo

Przytulanka Cuski® została dokładnie przetestowana i spełnia europejskie i światowe standardy bezpieczeństwa. Cuskiboo® to pierwsza taka przytulanka oficjalnie zatwierdzona przez National Health Service. Dzięki swoim antybakteryjnym właściwościom Cuskiboo® jest jedyną przytulanką dopuszczoną do stosowania na oddziałach wcześniaków w Wielkiej Brytanii.

  Przytulanka Cuski® została dokładnie przetestowana i spełnia europejskie                 i światowe standardy bezpieczeństwa.