Przytulanka Cuski Original - Zabawki przytulanki CUSKI
317
page-template-default,page,page-id-317,theme-bridge,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-4,qode-theme-ver-10.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Cuski® Original

Cuski® original to wyjątkowa przytulanka stworzona specjalnie dla dzieci. Wykonana z delikatnej bawełny idealnie pochłania zapach mamy, dając dziecku poczucie komfortu i bezpieczeństwa podczas snu. 

Unikalna koncepcja:

wystarczy, że mama przyłoży Cuski® do swojego ciała i prześpi z nią kilka nocy, aby wyjątkowo delikatny higroskopijny materiał nosił jej zapach. Przytulanka Cuski sprawia, że dziecko poprzez nią czuje obecność rodzica.

Materiał: delikatna bawełna. Wykonana z najwyższej jakości tkanin, miękka
i bez nadruków przytulanka Cuski® gwarantuje komfort nawet dla niezwykle wrażliwej skóry noworodka. Nawet pranie w pralce nie powoduje utraty jej właściwości.

Bezpieczeństwo: Przytulanka Cuski® została dokładnie przetestowana
i spełnia europejskie i światowe standardy bezpieczeństwa.

Kolory: różowy, niebieski, kremowy, czerwony, fioletowy, miętowy, szaro-niebieski, szaro-różowy, szaro-miętowy.

Wymiary: 

Cuski® jest odpowiednia dla noworodków, ale kochają ją także starsze dzieci. To doskonała alternatywa dla smoczków, kocyków czy innych pocieszaczy.

Podaruj swojemu skarbowi Cuski®, a z pewnością stanie się jego prawdziwym przyjacielem, który będzie pomagał zasnąć i uspokoić się. 

INNE

Cuski Miniboo®

Cuski Miniboo®

Cuskiboo®

Cuskiboo®