Przytulanka Cuski Miniboo® - Zabawki przytulanki CUSKI
323
page-template-default,page,page-id-323,theme-bridge,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-4,qode-theme-ver-10.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Cuski Miniboo®

Przedwczesny poród to trudne chwile dla dziecka i mamy. Ale jest sposób na złagodzenie tego stresu i zbudowanie więzi z maluchem. Pomoże w tym przytulanka Cuski Miniboo®. To wyjątkowa przytulanka stworzona specjalnie dla wcześniaków. Wykonana z włókna bambusa idealnie pochłania zapach mamy, dając dziecku poczucie, że mama jest ZAWSZE blisko.

Unikalna koncepcja:

wystarczy, że mama przyłoży Cuski miniboo® do swojego ciała i prześpi z nią kilka nocy, aby wyjątkowo delikatny higroskopijny materiał nosił jej zapach. Przytulanka Cuski miniboo® sprawia, że dziecko poprzez nią czuje obecność rodzica.

Materiał: włókno bambusa uprawianego organicznie. Właściwości bambusa sprawiają, że Cuski miniboo® jest wyjątkowo chłonna, antybakteryjna, ekologiczna, biodegradowalna, miła w dotyku. Miękka i bez nadruków przytulanka Cuski miniboo® gwarantuje komfort nawet dla niezwykle wrażliwej skóry wcześniaka. Nawet pranie w pralce nie powoduje utraty jej właściwości.

Bezpieczeństwo: Cuski miniboo® to pierwsza taka przytulanka oficjalnie zatwierdzona przez National Health Service. Dzięki swoim antybakteryjnym właściwościom Cuski miniboo® jest jedyną przytulanką dopuszczoną do stosowania na oddziałach wcześniaków w Wielkiej Brytanii. Przytulanka Cuski miniboo® została dokładnie przetestowana i spełnia europejskie i światowe standardy bezpieczeństwa.

Kolory: różowy, niebieski, kremowy, miętowy

Wymiary: 

Położne z Wielkiej Brytanii zauważyły niezwykłą korzyść płynącą z posiadania przytulani Cuski miniboo® absorbującej zapach matki. W pierwszych dniach życia dziecka kluczowe jest zbudowanie więzi między nim a matką. Cuski miniboo® to ułatwia, ponieważ nie tylko zatrzymuje zapach matki ważny dla dziecka, ale także przybliża zapach niemowlęcia mamie, co jest niezwykle istotne dla obojga w tworzeniu kontaktu na całe życie. Poza tym zbudowanie trwałej więzi już na samym początku korzystnie wpływa na proces laktacji. Położne potwierdziły, że niemowlęta, które od pierwszych chwil mają przy sobie taką przytulankę, są radośniejsze i spokojniejsze.

Pomysł na stworzenie niezwykłej przytulanki dla dziecka, jest dziełem dwóch mam, które pragnęły zapewnić dzieciom spokojny sen, dając im poczucie bliskości z najważniejszą osobą − mamą.

INNE

Cuski® Original

Cuski® Original

Cuskiboo®

Cuskiboo®