Przytulanka Cuskiboo® - Zabawki przytulanki CUSKI
320
page-template-default,page,page-id-320,theme-bridge,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-4,qode-theme-ver-10.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Cuskiboo®

Cuskiboo® to wyjątkowa przytulanka stworzona specjalnie dla dzieci. Wykonana z włókna bambusa idealnie pochłania zapach mamy, dając dziecku poczucie komfortu

i bezpieczeństwa podczas snu.

Unikalna koncepcja:

wystarczy, że mama przyłoży Cuskiboo® do swojego ciała i prześpi z nią kilka nocy, aby wyjątkowo delikatny higroskopijny materiał nosił jej zapach. Przytulanka Cuskiboo® sprawia, że dziecko poprzez nią czuje obecność rodzica.

Materiał: włókno bambusa uprawianego organicznie. Właściwości bambusa sprawiają, że Cuskiboo® jest wyjątkowo chłonna, antybakteryjna, ekologiczna, biodegradowalna, miła w dotyku. Miękka i bez nadruków przytulanka Cuskiboo® gwarantuje komfort nawet dla niezwykle wrażliwej skóry noworodka. Nawet pranie w pralce nie powoduje utraty jej właściwości.

Bezpieczeństwo: Przytulanka Cuskiboo® została dokładnie przetestowana
i spełnia europejskie i światowe standardy bezpieczeństwa. Cuskiboo® to pierwsza taka przytulanka oficjalnie zatwierdzona przez National Health Service. Dzięki swoim antybakteryjnym właściwościom Cuskiboo® jest jedyną przytulanką dopuszczoną do stosowania na oddziałach wcześniaków w Wielkiej Brytanii.

Kolory: różowy, niebieski, kremowy, miętowy

Wymiary: 

Położne z Wielkiej Brytanii zauważyły niezwykłą korzyść płynącą z posiadania przytulani Cuskiboo® absorbującej zapach matki. W pierwszych dniach życia dziecka kluczowe jest zbudowanie więzi między nim a matką. Cuskiboo® to ułatwia, ponieważ nie tylko zatrzymuje zapach matki ważny dla dziecka, ale także przybliża zapach niemowlęcia mamie, co jest niezwykle istotne dla obojga w tworzeniu kontaktu na całe życie. Poza tym zbudowanie trwałej więzi już na samym początku korzystnie wpływa na proces laktacji. Położne potwierdziły, że niemowlęta, które od pierwszych chwil mają przy sobie taką przytulankę, są radośniejsze i spokojniejsze.

Podaruj swojemu skarbowi Cuskiboo®, a z pewnością stanie się jego prawdziwym przyjacielem, który będzie pomagał zasnąć

i uspokoić się. 

INNE

Cuski® Original

Cuski® Original

Cuski Miniboo®

Cuski Miniboo®